קידום ממומן

בשני העשורים האחרונים פרצו לחיינו שתי חברות ענק: פייסבוק וגוגל. האפשרות של עסק לקיים עצמו מבלי להיות מיוצג בשתיהן, היא קטנה עד אפסית.
אם נחבר את העובדה הזו לכך שעיקר רווחיהן של השתיים מגיע מפעילות זו, נגיע למסקנה המתבקשת שקידום ממומן ברשתות האלה הוא חלק בלתי נפרד מהמשחק.
גם לעסקים המקדמים את עצמם באופן אורגני קידום ממומן הוא כלי רלוונטי, במיוחד כשמחפשים תוצאות מידיות בתקציבים מוגדרים. אנחנו מתמחות בהתוויית האסטרטגיה השיווקית, רכש המדיה, ייצור המודעות וכמובן ביצוע אופטימיזציה בזמן אמת.

קידום אתרים (seo)

מה הדבר הראשון שרוב האנשים עושים כשהם רוצים למצוא בית עסק עבור שירות מסויים או כדי לרכוש מוצר מסויים?צדקתם - נכנסים לגוגל ומקלידים את הביטוי הרלוונטי למה שהם מחפשים.
יש לכם אתר ואתם מעוניינים להתאים אותו עבור מנועי החיפוש באמצעות הבלטה של הרלוונטיות שלו בתחום שבו אתם מתמחים? אין לכם אתר ואתם מעוניינים להקים אתר שיופיע במקום גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות במנוע החיפוש של גוגל כשגולשים יקלידו את המילים/הביטויים הרלוונטיים לתחום עיסקכם?
אנו נוכל לסייע בשרותי קידום בגוגל, אסטרטגיית מילות מפתח, ביצוע אופטומיזציה, בניית קישורים ועוד.

כתיבה וניהול תוכן

הדרך הטובה ביותר לקדם עסק או שירות, אינה באמצעות מסרים שנוטים "לעבור מעל הראש" של הצרכן, אלא באמצעות זיהוי המותג עם הערכים אותם הוא בוחר לייצג ומיצובו כאוטוריטה בתחומו. בקיצור - באמצעות תוכן.
כדי לעשות את זה נכון חשוב לתת ללקוחות מידע רלוונטי, אבל גם חשוב שהוא יהיה אותנטי, מקורי ומדויק. כתיבת תוכן טובה יודעת לספר את הסיפור של המותג. מדובר באמנות מורכבת, אבל כשהיא נעשית נכון היא עושה קסמים.

קמפיינים ברשתות חברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, פינטרסט, סנאפצ'אט, לינקדאין, טוויטר - איך יודעים במה להשתמש ומתי? ואחרי שבחרנו- איך יודעים אם זה עובד?
אנחנו מאמינות שלכל רשת חברתית יש את הדי.אן.איי שלה, כשגולשים נמצאים ברשת אחת, הם מחפשים דברים שונים ממה שהם מחפשים כשהם נמצאים ברשת אחרת.
שיווק חכם הוא מותאם פלטפורמה ולכן התוכן והמודעות שלנו נערכים בהתאם לרלוונטיות של הזירה שבה הם מוגשים.